Proces pielęgnowania z zapaleniem płuc

Pobierz

Każda z nich to kompleks procedur i różnych analiz ciała pacjenta.. Pobierz cały dokument.. Opis przypadku .37 3.2.. Zapadają na nie najczęściej dzieci i osoby starsze.. OPIS PRZYPADKU: Chłopiec w wieku 3,5 roku przyjęty do szpitala z powodu wysokiej temperatury utrzymującej się od 2 dni ( temperatura do 390C trudno obniżająca się po lekach p/gorączkowych) męczącego, napadowego kaszlu i wymiotów.proces pielęgnacyjny pediatria dziecko z zapaleniem płuc notatki.. POBIERZ PLIK.. Porusza się za pomocą laski.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik PROCES PIELĘGNOWANIA DZIECKA Z ZAPALENIEM PŁUC.doc na koncie użytkownika m.k.jurecka • folder PIELĘGNIARSTWO ROK 3 LICENCJAT • Data dodania: 8 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik pielegnacja pacjenta z zapaleniem płuc.doc na koncie użytkownika Rbd19 • folder Procesy Pielęgnacyjne • Data dodania: 26 kwi 2010 .. Download: pielegnacja_pacjenta_z_zapaleniem_płuc.doc.. Występuje duszność wysiłkowa.Ułatwienie oddychania.. Rozrzedzenie wydzieliny oraz jej ewakuacja z dróg oddechowych.. C1 Zapalenie płuc Jest to zapalenie oskrzelików oraz pęcherzyków płucnych wywołane poprzez drobnoustroje takie jak wirusy, grzyby, bakterie lub czynniki toksyczne..

proces.pielegnowania.dziecka.z.zapaleniem.doc.4.

Temperatura ciała 39, 7° C.. Cel pracy .35 2.2.. Powinien być tak realizowany, aby zachęcał rodzinę do świadomego uczestniczenia w działaniu.. ZAPALENIE PúUC, MATERIAŁY PIELĘGNIARSTWO ŚUM, pielęgniarstwo materiały 2 ROK!, INTERNA I INTERNISTYC.. 2013-02-11 10:45:51 pieloit zapalenie, płuc, 0 Komentarzy.. kompleksowy opis działań pielęgnacyjnych wykonywanych przez pielęgniarkę u dziecka z rozpoznanym zapaleniem płuc przyjętego do oddziału pediatrii.Pielęgniarstwo, II rok.. Podziel się.. Opis przypadku: 80 letni pacjent przyjęty do oddziału z powodu przewlekłego zapalenia płuc.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Danilovic napisano 13.01.2014 10:09. zgłoś do usunięcia .POBIERZ PLIK.. Etap 1 - badanie pacjenta Pierwszą rzeczą, którą powinna zrobić pielęgniarka, jest nawiązanie zaufania z pacjentem.Proces pielęgnowania dziecka z zapaleniem płuc zakłada pomaganie pacjentowi i jego rodzinie w poprawie ich samopoczucia i utrzymaniu zdrowia.. Zapobieganie nudnościom, wymiotom oraz odwodnieniu.. Podobne notatki .Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat proces pielęgnowania dziecka z zapaleniem płuc .. Profilaktyka .32 Rozdział II Metodologia badań 2.1..

Proces pielęgnowania.

Chłopiec lat 5, przyjęty na Oddział Dziecięcy z powodu kaszlu oraz gorączki do 39.0 C trwającej od 3 dni.. Pobierz.. 2019-01-08 17:52:35 magdalena_krawczyk_1986 procesy pielegnacyjne, zapalenie płuc, proces, 0 Komentarzy.. Zapobieganie niedożywieniu dziecka oraz poprawa samopoczucia.. Na oddziale przebywa z mamą, dziecko jest niespokojne.. Istnieje wiele podziałów zapalenia płuc w zależności od: etiologii (wirusowe .Pielęgnowanie chorego z zapaleniem płuc.. 30 1.8.. A., przyjęty został na oddział dziecięcy w trybie nagłym dnia18.02.2013 roku z powodu silnego kaszlu, gorączki i duszności z rozpoznaniem zapalenia płuc.. Podmiotem opieki pielęgniarskiej jest dziecko w wieku dwóch lat z rozpoznanym atypowym zapaleniem płuc.Temat: Pielęgnacja pacjenta z zapaleniem płuc.. Pacjent osłabiony, w stanie higienicznym średnim.. Dziecko od kilku dni leczone w domu, bez poprawy.. ZAPALENIE PŁUC - WYKŁAD, Pielęgniarstwo licencjat, licencjat, Studia II rok, interna.Proces PIELĘGNOWANIA W ZAPALENIU PŁUC, pielegniarki, semestr I PROCES PIELĘGNOWANIA DZIECKA Z ZAPALENIEM PŁUC, PIELĘGNIARSTWO ROK 3 LICENCJAT Pielegnowanie dziecka z zapaleniem pluc Proces pielęgnowania dziecka z zapaleniem oskrzeli, PIELĘGNIARSTWO ROK 3 LICENCJAT noworodki.zaburzenia pokwitania.zapalenie płuc, pediatria i p-stwo .Diagnozy pielęgniarskie: Wysoka temperatura ciała ( 39.7°C) z powodu zapalenia płuc ..

Chirurgia proces pielęgnowania pacjenta z zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Etapy procesu, wykłady semestr I. Gorączka-zaburzenie termoregulacji polegające na przestawieniu ośrodka termoregulacji, co objawia się wzrostem temperatury ciała, a czasami innymi objawami takimi jak dreszcze, (w momencie spadku temperatury ciała) obfite pocenie się.Plik Proces PIELĘGNOWANIA W ZAPALENIU PŁUC.doc na koncie użytkownika aaamaaandaaa • folder semestr I • Data dodania: 17 paź 2011.. Przy przyjęciu dziecka na oddział widoczna duszność wydechowa oraz wilgotny, napadowy kaszel z odpluwaniem gęstej wydzieliny.PROCES PIELĘGNOWANIA DZIECKA Z ZAPALENIEM PŁUC I.. Komentarze (0) POBIERZ PLIK.. Materiał i metoda badań .36 Rozdział III Studium przypadku 3.1.. Proces pielęgnowania.. Proces pielęgnowania.. 38 Wnioski .43 Bibliografia.. 44Rozpoznanie: Obustronne zapalenie płuc.. Stan dziecka w dniu obserwacji jest średni, temperatura ciała 37,6ºC.Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat proces pielęgnowania dziecka z zapaleniem płuc .proces pielęgnowania pacjentki z zapaleniem płuc; proces pielęgnowania pacjentki z zapaleniem płuc notatki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt