Napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje po angielsku

Pobierz

Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. My wybraliśmy camping na nocleg ponieważ jest tanio i ciekawie.. Jestem teraz na Morzem Bałtyckim u Gdyni i będę tu cały tydzień!. angielski.. In June, a month or so prior to the holiday time, my parents told me about their decision to visit Croatia in mid-July.Jeśli rano, możesz zrobić listę swoich celów na danych dzień.Dni tygodnia po angielsku: Wednesday.. 2010-05-03 17:31:33 napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. 2010-11-09 15:30:49 Typowy dzień przeciętnej nastolatki.. Mam nadzieję, że dobrze się bawisz.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.List do kolegi z wakacji.. Pierwszego dnia poszliśmy na spacer po całym miasteczku.. : * wyjaśnij, gdzie jesteś, i krótko opisz to miejsce.. Zawrzyj w nim następujące informacje: -przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód -doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu i podaj czas podróży -zaproponuj przynajmniej dwie formy spędzania czasu podczas pobytu kolegi w Polsce .Napisz po angielsku jak spędziłeś/spędzasz wakacje!. Najlepiej wybrać coś, co nas naprawdę interesuje.Wskazówki jak napisać e mail po angielsku oraz jego wzór..

ja zawsze chcialam spędzić wakacje pod namiotem.

(po angielsku) Prosiłabym o przetłumaczenie na angielski.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz list po Angielsku na temat jak spędziłeś wakacje.. - Przeproś, że dawno nie pisałeś/aś i podaj powód.. Filmy.. Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. to drive someone crazy - doprowadzać kogoś do szału.. * opisz nauczyciela który opiekuję się twoją grupą w angielskiej szkole.. to było moje marzenie i wreszcie się spełniło.Napisz e-mail do kolegi z Australii.. zadanie dodane 8 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika szklarz (320) [Szkoła średnia] edycja 8 grudnia 2010 przez użytkownika -KaI-.Zadanie: napisz list z wakacji po angielsku używając podanych Rozwiązanie: dear kasia, how are you i miss you alot and i wish you would be here with me how is yourNapisz e-mail do kolezanki o swoich wakacjach po angielsku minimum 120słow 1 Zobacz odpowiedź olive99 .. unforgettable - niezapomniany.. wakacje.. …Prosiłabym o pomoc.. Jak się masz?. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Piszę do Ciebie ten list, ponieważ chcę Ci opowiedzieć o moich wakacjach.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.. Jak powiedzieć po angielsku: życzę Ci spełnienia tych wszystkich rzeczy do których się uśmiechasz, kiedy o nich myślisz.Zakończenie - jak zakończyć e-maila po angielsku..

PL: Spędziłem wakacje w górach.

* wyraź opinię na temat rodziny, u której mieszkasz podczas wymiany.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Z słówkami poniżej.. Ludzie, którzy tam mieszkali byli bardzo mili.Przydatność 60% List do kolegi z Anglii, którego wcześniej zaprosiłeś na wakacje.. Weekend byl bardzo udany.Jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz list do koleżanki kolegi o tym jak spędziłeś święta i sylwestra ;) -AngielskiPeoszę o pomoc pilne !. minimum 100 słówNapisz karte z wakacji do kolegi ,lub koleżanki po angielsku a) napisz gdzie jesteś b)z kim spędzasz wakacje c)opisz jak spędzasz wakacje d)wyrazisz żal że jej,lub jego z wami nie ma,oraz pozdrów jego rodzicówOpis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem.. I was peased because my dad went to home.Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie.. Ja byłam tam z moim chłopakiem przez 2 tygodnie.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter..

Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.

to work overtime - pracować po godzinach.. to znaczy po angielsku, kilka zdań może być ok.10 zdań nie mniej np. rano wstaje o 6 .Grafika.. :)Napisz list do kolegi z Anglii, u którego spędziłeś wakacje• podziękuj za gościnę i zaproś go do siebie• wspomnij o wycieczce do Londynu i podaj co ci się podobało• zaproponuj 2 miejsca, które moglibyście wspólnie zwiedzić w Polsce i uzasadnij swój wybór• napisz gdzie jeszcze jedziesz na wakacje i co będziesz robić(80-130 słów)Z góry bardzo .Opis wakacji po angielsku przykład 1.. Jeśli artykuł okazał się przydatny, kliknij przycisk "Lubię to!. ".Napisz krótki list z wakacji do przyjaciela.. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasOpis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Jutro muszę oddaćNapisz 10 zdań po angielsku jak spędziłeś wakacje.. To jest niesamowite miejsce pełne atrakcji.. Jak się masz?. - Poinformuj, czym zajmujesz się obecnie i wymień jeden ze swoich obowiązków.Napisz krótki list do kolegi po angielsku.. Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Wakacje spędziłem w zakopanym na obozie sportowym, do zakopanego jechaliśmy autobusem, chodziliśmy po górach, dużo zwiedzaliśmy i byliśmy w AquaParku ..

* napisz, jakie masz plany na najbliższy weekend.

Na plaży jest dużo ludzi i nie ma miejsca.Jesteś na wakacjach.. To mój piąty dzień wakacji tutaj w Praga i Egipt.Opis wakacji po angielsku: praktyczne zwroty.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 wystarczy i będzie ok.) bardzo bym również prosił o jego tłumaczenie.Napisz list do kolegi z Australii.. to hand in your resignation - wręczyć wypowiedzenie.picturesque - malowniczy.. Dużo ćwiczyłem ponieważ byłem na obozie sportowymWhen I was at the top I was afraid to look down.. - Wspomnij o zdarzeniu z pobytu znajomego w Polsce i napisz, jakie były tego skutki.. to take a vacation - pojechać na wakacje (wziąć urlop) to quit your job - rzucić pracę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt