Przeczytaj informacje o trzech osobach 1-3 następnie uzupełnij luki

Pobierz

wstaw w luki przymiotniki utworzone od podanych wyrazow zadanie wykonaj w zeszycie uwielbiam; wpisz w luki odpowiednie określenia wybrane z ramki poniżej; pytamy o zwierzęta: kto czy coZadanie 12.. Uzupełnij luki 1-5 używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok każdej luki .4.. W zeszycie zaznacz, które zdania są prawdziwe (P), a które fałszywe (F).. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Po kilku dniach intensywnych prac policjanci z Żabna zatrzymali sprawę ataku.. Następnie streść główną myśl tekstu jednym zdaniem.. KROK 7.. Następnie uzupełnij luki 5-8 w wiadomości e-mail zgodnie z treścią tekstów.. Następnie uzupełnij luki w zdaniach 1-6 zgodnie z treścią tekstów.. Do każdej osoby dopasuj miejsce, które najbardziej by jej odpowiadało.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. 4.1. pojedynczym złożonymB 5.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdej osoby.. W tym celu przeczytaj uważnie tekst o Danielle Marley (na zielonym polu), a następnie uzupełnij luki od 1 do 7 informacjami z tekstu.. Ex 1 p.100 - przeczytaj teksty i wybierz poprawną odpowiedz do każdego zdania.. 4. nehme nehmt .Przeczytaj teksty 1. i 2.. YOUNG ACTORS NEEDED The main character of the film is a famous 3.1.Przeczytaj informacje o trzech osobach (1-3) i oferty czterech klubów sportowych (A-D)..

Przeczytaj informacje o trzech osobach 1-3.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie dwa wyrazy.. z rozwiązaniami.. Wpisz w każdą lukę (1.-3.). W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C).. Wykorzystaj podane sformułowania i swoje własne pomysły.. It's getting late.Następnie wykonaj polecenia A i B. Tekst 1.. Napisz krótką historyjkę o osobach znajdujących się na obrazku.. Głównym przedmiotem wytwórczości i wymiany są w nim dobra o charakterze niematerialnym.. Uzupełnij luki (1-8), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Język rosyjski.. Moje główne zainteresowania to: moda, kajakarstwo, opera.. Do każdej osoby dopasuj jednen strój , który by jej najbardziej odpowiadał na daną okazję .. Życiowym celem jest zaś podróż dookoła świata.Przeczytaj oferty trzech gier komputerowych (A-C) oraz informacje o zainteresowanych nimi osobach (1-4).. Uwaga!. Na str 144 ćw 2- przeczytaj opis zdjęcia i uzupełnij luki w tekście- przepisz do zeszytuZadanie 3 Przeczytaj informacje o czterech osobach (1-4) oraz pięciu restauracjach (A-E).. Uzupełnij w SMS-ach luki 10.1-10.3. zgodnie z treścią tekstów, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać ich sens.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Ćw 6B/142- przeczytaj tekst, uzupełnij luki, posłuchaj nagrania 3.29; Lekcja 3..

Przeczytaj informacje o trzech roślinach (A ... pracę z arkuszem egzaminacyjnym.

Do każdej osoby dopasuj klub, który najbardziej by jej odpowiadał.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. usłyszysz dwukrotnie.. Przeczytaj i posłuchaj cztery porady żywieniowe A-D zamieszczone na5 Przeczytaj teksty 1. i 2.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu przedmiotowego.Przeczytaj tekst.. Do każdej osoby dopasuj jedną właściwą ofertę.. W zadaniach 1.-5. z podanych odpowiedzi a)-c) wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.Uzupełnij dialog.. Jeden opis stroju został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby .Zadanie 6.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Ex 5 - uzupełnij luki czasownikami z nawiasów w formie przeszłej.. W razie pytań proszę o kontakt:)o egzaminie gimnazjalnym.. Ćw 8B/143- przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. uzasadnij swój wybór.. Bardzo proszę o przesłanie zdjęcia strony 46 z zeszytu ćwiczeń na maila lub na messangera do czwartku 23.04.2020r.Od kilku dni w Internecie krąży nagranie, na którym młody mężczyzna na stacji benzynowej uderza niezidentyfikowanym przedmiotem w czarny samochód.. Jeden opis imprezy został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. oraz opisy czterech imprez biegowych (A-D).. (3 pkt) Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Nauczyciel..

Przeczytaj i posłuchaj informacje o trzech osobach.

Wykonaj zad.. Ex 3 - uzupełnij zdania czasownikami z ramki w formie przeszłej.. KROK 8.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. (0-3) Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Zasoby.. Rozumienie ze słuchu.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. .Zadanie 9 - Przeczytaj opisy, popatrz na obrazki i napisz imię osoby, o którą chodzi.. Ćw 7/143- przeczytaj ze zrozumieniem tekst i wstaw brakujące zdania.. Od sześciu lat edukuję uczniów w zakresie języka angielskiego.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. Uwaga!. Uzyj różnych czasów.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Zadanie 1.. Wykonaj zad.5 str.61.. Przeczytaj tekst.. Przykładowe zadania .. Przeczytaj tekst.. Podane wypowiedzenie zawiera jedno orzeczenie, więc jest zdaniem 4.1 .. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupelnićPrzeczytaj informacje o trzech osobach (1-3) oraz cztery opisy strojów (A-D).. Do każdej osoby dopasuj opis imprezy, którą ta osoba byłaby najbardziej zainteresowana.. Wpisz w wyznaczonych miejscach odpowiednie formy wyrazów w nawiasach.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W podanym zdaniu podkreśl orzeczenie..

Przeczytaj tekst a następnie wykonaj polecenia.

- Mielec - wiadomości, informacje, wydarzeniaPrzeczytaj poniższy tekst.. Mężczyźnie grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.. dla osób niewidomych.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów osób.. Uzupełnij w e-mailu luki 10.1.-10.3. zgodnie z treścią tekstu, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. Następnie wybierz odpowiednie uzupełnienie luki 4.1. na poziomie podstawowym.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .Następnie proszę wykonać zadanie 3 ze strony 63 w podręczniku.. Uzupełnij wnioski.. Przeczytaj tekst.Przeczytaj informacje o trzech osobach (5.1.-5.3.). Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.N Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. Gandalf spierał się o coś z krasnoludami.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Jedna z ofert pasuje do dwóch osób.1) Ellen is Dad's sister , but she's lot younger … Randell - W jakich pytaniach używa się "a" i a lot of; Popularne Lekcje.. od roku szkolnego 2011/2012.. Question from @MaxiPlayPolska - Gimnazjum - Język angielskiEx 1 - uzupełnij nazwy zawodów brakującymi literami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt